Mystic Day vám prináša štýl a eleganciu

 „ Módu si môžete kúpiť, ale štýl, ten musíte mať.“ Coco Chanel

Skvelý citát na vystihnutie značky elegantných, luxusných šiat, s ktorými prišla na trh naša  firma Mystic Day Slovensko.

        Dnešný módny biznis ponúka zákazníkom tovar rôznej kvality, značiek, modelov a rôznorodosti. No často práve tento veľký výber spôsobuje, že nájsť si kvalitné a elegantné oblečenie, vyžaduje od zákazníkov veľa námahy a času.

Dámy, na ktoré je Mystic Day zameraná, sú sebavedomé, elegantné, sú rady jedinečné a predovšetkým majú svoj štýl. Mystic Day priniesla na trh kvalitné šaty v segmente dámskej módy, ktorý tu dlhé roky chýbal. Nie každá štyridsiatnička, či päťdesiatnička chce vyzerať ako jej dorastajúca teenagerka. Veta ,,...vyzeráte ako sestry“ síce môže byť pre niektoré dámy povzbudzujúca, ale rozhodne nie je hodnotením ich elegancie a štýlu. Šaty zvýraznia ženskosť, dodajú noblesu a sebavedomie každej žene. Zvlášť také, v ktorých sa cítite príjemne a pohodlne. Práve tieto kritériá, elegancia, luxus a jedinečnosť, ktoré sú podtrhnuté kvalitou a príjemným nosením sú zahrnuté v šatách Mystic Day.

       Značka  má svoju základňu v Budapešti, kde sa tieto šaty navrhujú, ale aj vyrábajú, vznikla v roku 2008 a svoju dnešnú úroveň dosiahla pod vedením návrhárky Ildikó Lörincz. U našich južných susedov je táto firma dôverne známa a zásobuje svojimi šatami aj moderátorky a programy všetkých televíznych kanálov.

         S Mystic Day sa spojila aj známa maďarská herečka Veronika Madár, ktorá sa stala jej tvárou a pravidelne sa objavuje vo všetkých módnych kampaniach tejto značky. Kolekcie šiat sú rozdelené na dve hlavné sezóny Jar/Leto a Jeseň/Zima. „V  rámci jednotlivých sezón však prinášame každý týždeň nové modely šiat, v malých dizajnových sériách, nepracujeme nárazovo na celej kolekcii, ale prinášame každý týždeň niečo nové.“ hovorí riaditeľka Mystic Day Slovensko Annamárie Szczecinová.

Okrem predajne v Trnave a značke Mystic Day Trnava sme otvorili v lete 2019 aj ďalšiu predajňu na východe Slovenska - Mystic Day Košice. Chceli sme sa priblížiť aj zákazníčkam v tomto regióne, s víziou - priniesť šaty Mystic Day aj do ďalších miest. Táto snaha napreduje aj v spolupráci s obchodnými partnermi prostredníctvom veľkoobchodnej činnosti, pretože šaty Mystic Day si získali za krátky čas obľubu u množstva zákazníčok nielen v Trnave a v Košiciach. Za krátky čas sme  predstavili svoje modely na troch módnych prehliadkach. Na 1. a 2. fashion show Mystic Day v Trnave v roku 2018 a 2019, a na prestížnom projekte Košice Fashion Week v novembri 2019.

     Základom úspechu šiat sú výborné strihy, príjemné materiály, ktoré zodpovedajú potrebám žien, aby vyzerali upravene, elegantne a zároveň, aby sa v šatách cítili príjemne. Dizajny látok potom tvoria pomyselnú čerešničku na torte. Na vzhľade látok už desaťročie spolupracuje s firmou riaditeľka Mystic Day Slovensko Annamarie Szczecinová: „ Šaty Mystic Day sú šaty, ktoré milujú moderné ženy, pretože sa v nich spája túžba dám vyzerať žensky a elegantne a zároveň jedinečne. Našou snahou nie je vyrábať lacné kúsky, ktoré Vám vydržia jednu sezónu vo veľkých množstvách. Naša móda je tvorivá, elegantná a kvalitná, a zároveň cenovo dostupná. Je určená pre aktívne tridsiatničky, štyridsiatničky.... ale svoje kúsky si nájdu aj naše elegantné staré mamy. Vzniká v malých variabilných kolekciách a každý týždeň prinášame nové modely. Šaty, ktoré Vám skvele sedia a cítite sa v nich dobre, si môžete obliecť aj viackrát a vždy v nich budete vyzerať skvelo. Stavili sme na kvalitu, výborné strihy, výborné materiály a dizajnové modely.“

Ako ďalej dodáva riaditeľka Annamarie Szczecinová: „Stratégiou značky je budovať si svoju klientelu prostredníctvom webu a sociálnych sietí, kde často získavame priamo a bezprostredne reakcie na naše nové modely od našich fanúšikov a zákazníkov. Prinášame aj prácu do našich regiónov, pretože naše šaty sa tvoria, vyrábajú a predávajú v dvoch štátoch EU.“

Značka Mystic Day chce osloviť zákazníčky na celom Slovensku a preto otvárame pomyselné dvere na našom e-shope Mystic Day Slovensko. Budeme radi ak stránka www.mysticday.sk sa stane Vašou prvou voľbou, ak budete hľadať šaty na akúkoľvek príležitosť, kde budete chcieť byť elegantná, štýlová a kvalitne oblečená.

 „Šaty Mystic Day nie sú len pekné šaty na jednu príležitosť v roku, my obliekame dámy na každý deň, do práce, na večierok, na ples, na svadbu...,  jednoducho oblečieme vás na  každú príležitosť denného i sviatočného charakteru, stačí si vybrať!“ dodáva Annamarie Szczecinová, riaditeľka Mystic Day Slovensko.
   
Mystic Day
TRNAVA, Paulínska 10
KOŠICE, Hlavná 16
www.mysticday.sk
10 % Sphere, 15 % Sphere VIP